16. aprill 2011 kontsert

Posted: aprill 10, 2011 in Esinemised, Uudised

16. aprillil 2011  kell 18.00 toimus kultuurimajas “Kannel” Võru Tantsukooli kontsert-etendus “Rännak ajas ja ruumis”. Vaata pilte siit: https://picasaweb.google.com/AnalysisSavi/TantsukasKandles#
———————————————————————————————————-

Võru tantsukooli 8 tantsijat (Avely Marjapuu, Laura Jõemägi, Heleri Tamm, Teele Toots, Kristjan Urm, Johan Hallimäe, Villem Maandi, Sander Lebreht) ja 2 tantsuõpetajat (Maire Udras ja Viljar Olesk) osalesid 8.-18. augustini rahvusvahelises noorteprojektis “Pimp  up Yourope”,  mis toimus Saksamaal Bad Segebergis. Peale Saksamaa noorte võtsid sellest osa ka Poola noored vanuses 14-17 eluaastat. Nende päevade raames valmis tantsuetendus, mis oli suunatud noorte seas levinud alkoprobleemidega. Etendust esitati noortekeskuses korraliku täisvalguse, helitehnika ja publikuga.

———————————————————————————————————-

Nüüdistantsu õpetas Anne Dietrich ja teatrit Thomas Minnerop. Tegemist oli oma ala tõeliste asjatundatega, kelle tööd oli nauditav vaadelda. Osalejatele pakuti ka võimas teatrielamus Hamburgis toimuval rahvusvahelisel suvefestivalil “Kampnagel”. Käisime vaatamas Hofesh Shechteri tantsuetendust “Poliitiline ema”, kus said kokku nii nüüdistants kui ka rockmuusika. Etendus ja kogu see festivalimiljöö võttis heas mõttes sõnatuks.

————————————————————————————————————————————————–

20. augustil kell 18.00 osalesid  Võru tantsukooli lapsed etendusel  “Variatsioonid Tamula rannal”. Etendus toimus koos Võru Puhkpilliorkestriga Tamula äärsel promenaadil. Sellega tähistati tantsutrupp “Variatsioonid” 10. tegevusaastat.

————————————————————————————————————————————————–

27. ja 28. augustil viibis Võrus Kreete Tumm (Prodance, Tallinn). Temaga koostöö on järjepidev ja uut kohtumist on oodata jälle oktoobri alguses. 8 tunni jooksul tantsiti erinevaid tänavatantsustiile alates raggast lõpetades hip-hopiga.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s