Koolitants 2015

Posted: jaanuar 15, 2015 in Uudised
Sellel aastal Võru Tantsukool Koolitantsust 2015 osa ei võta, sest tantse ei pea kahjuks seekord ette valmistama.
Sel aastal toimub Koolitants varasemast erinevat moodi. Fookuses on noor tantsija ja tants kui etenduskunst. Kui senini on Koolitantsu mõõduvõtmine toimunud kodus selgeks õpitud tantsude kaudu, siis sel aastal osalevad tantsijad maakondlikel tantsupäevadel erinevate koreograafide läbiviidud töötubades. Neis välja valitud tantsijad osalevad augustis Koolitantsu Suvelaagris, kus töötoad läbi viinud koreograafid valmistavad ette tantsulavastuse, ühendades omavahel kõik osalevad žanrid ja vanuseastmed. Koolitantsu Tuur tuuritab sügisel omakorda Eesti peal. Maikuus on valitud tantsijaid ees ootamas ka suur üllatus TV3 Play poolt!
Osa saavad võtta tantsijad vanuses 9-20. Selleks on vaja täita registreerimisleht ja maksta osavõtutasu. Seda saab teha iga tantsija ise, kui tahab osa võtta selles vabariiklikus programmis. Julgustaksin osalema eelkõige neil, kes soovivad end tulevikus siduda tantsukusti erialaga. Info on olemas koolitantsu kodulehel, kust huvilised saavad ka kõikudele küsimustele vastused.
Tantsuõpetajad on natuke kurvad antud formaadi suhtes, kuid loodame et see mingiski mõttes õigustab end.
Plaanime korraldada kohapeal ise mõõduvõtmise koos teiste Võrumaa rühmadega ja lisaks on meil ju kevadel tulemas ka oma kontsert.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s