Eesti meistrivõistlused 24. oktoober

Posted: oktoober 13, 2015 in Uudised

Tere,

Taaskord on kätte jõudnud aeg, mil me sõidame noortega vaatama ja võistlema, ühesõnaga osa saama breigi ühest aasta tähtsündmusest – Eesti Individuaalsed Meistrivõistlused Bättl’em 2015 1vs1. Formaat, nagu nimigi ütleb, on siis üks ühe vastu. On tellitud ühisbuss, mis nagu ikka tuleb juba Võrust ja korjab Tartu noored ka Vanemuise alumisest parklast peale.
Võistluste algusaeg on 12, seega Võrust sõidame kõige hiljem kell 8 välja ja Tartust siis 9.15. Tagasi jõuame nagu ikka päris õhtuks, olenevalt ajakavast. Buss on kõigile 8 Eurot edasi-tagasi ja osalustasu 7 Eurot, ehk siis lapse pealt me ootame 15 Eurot. Lisaks tuleb kaasa võtta päeva söögiraha vastavalt vajadusele-võimalustele. Bussis koordineerib ja assisteerib treener Alar (58 393 250).
Kellel on juba teada, et laps kindlasti tuleb, võib juba hakata mulle rahasid trenni saatma, et võistluste päeval kõik sujuvamalt laabuks. Loodame, et mõnel lapsevanemal on aega-tahtmist tulla kaasa elama ja kohapeal treenerit abistama, seda eriti juhul, kui Villu nooremate breigigrupist on noori hulgaliselt tulemas, sest treener Alar ilmselt ise võistleb ka!
NB! Sellel aastal on avatud esimest korda ka tüdrukute breik kategooria. Julget osavõttu!
Treener Alar

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s