Tänusõnad kõigile kontsert-etenduse “Tants minus eneses” eest

Posted: mai 7, 2017 in Uudised

Saime hakkama järjekordse kevadkontserdiga, mis oli täis tantsu, muusikat ja palju imelisi hetki. Tänusõnad kõikidele, kes aitasid seda kontserti läbi viia: meie tantsukooli tantsijad, tantsuõpetajad, valgustajad, helitehnik, lapsevanemad, Kandle töökas kollektiiv, võimlemisklubi Sirutus, tantsutrupp Katariina. Ilma publikuta ei ole mõtet ühtki etendust korraldada. Aitäh, et raatsisite näpistada sellest päikselisest päevast killukese ja veeta koos meiega.

Kogu hooaeg on olnud eriti vanemale Variatsioonide rühmale väga pingeline.  Selle aasta nelja kuu ja seitsme päeva sisse on mahtunud kokku 20 esinemist. Kui rääkida õppeaastast, siis lausa 30 esinemist. Bussitellimisi Variatsioonidele või breigigrupile EasyLegs on raske kokku lugeda. Käidud on  Itaalias, Apes, Tallinnas, Paides, Tartus, Õrus jne. Tänagi suudeti särada ja näidata kõrget tehnilist taset, kuigi saabuti eile hilisõhtul Tallinnast võistlustelt kahe I ja ühe II kohaga. Selle kõige taga on meie tantsukooli õpetajate ja treenerite töö.

Eks igaühele jäi kindlasti meelde mingi eriline hetk meie tänasest kontserdist, mida loodetavasti meenutate päevi ja nädalaid. Kõik esinejad andsid endast laval parima alates väikestest kiisukestest lõpetades vanemate tantsijateni välja. Imetlust väärivad noorte enda loodud tantsud ja esitused. Breigigrupi “trikid ja nipid” ei saa jätta ühtki vaatajat külmaks.  Tantsukool tunneb teie üle heameelt ja uhkust. Kandke seda tantsu endas ja hoidke kui suurimat väärtust, mis teile saatuse poolt antud ja kingitud.

Parimat soovides

Maire Udras

Võru tantsukooli direktor

 

Villu: Tahan tänada kogu breigiperet – Easy Legs crew, nüüdseks vist üks pikaaegsemalt tegutsev breigigrupp Eestis ja üks põhjustest, miks ma tantsukooliga ühinesin.
Te kõik olite etenduseks ”Tants minus eneses” valmis ning andsite endast parima. TÄNAN!!!
Mulle väga läheb korda, kuidas vanemad edasijõudnud( Jos, Henri, Melani jt.) nooremaid motiveerite ja neile just nagu vanema venna eest olete. TÄNAN!!!
Olete Võru tantsumaastikul alati erilisel kohal, teid oodatakse, vaadatakse ja nauditakse. Te olete rikastamas meie väikese linna kultuuripilti. TÄNAN!!!
Ma tänan ka treener Alarit hea töö eest, sest extreemne tants nõuab extreemselt palju jõudu ning tahet. TÄNAN!!!

 

Oksana: Südamlik TÄNU, kõigile, ilusa kontserdi eest!!!!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s