Treenerid

imageMaire Udras Maire huvi tantsu vastu sai alguse 8. klassis. Esimesed katsetused tantsuloomes valmisid just siis. Koos Tea Kõrsi ja Ülle Hummaliga loodi  keskkooli viimases klassis estraaditrupp Three.  Õpingute ajal TPI-s tantsis viis aastat rahvatantsuansamblis Kuljus ja peale Võrru naasmist alustas tööd rahvatantsu- ja estraaditantsuõpetajana. Ühtlasi tantsis ka tantsurühmas Hebe. On lõpetanud rahavatantsujuhtide ja liikumisrühmade juhendajate 3 aastased  kaugõppekoolid ja omandanud 2002. a Tallinna Pedagoogikaülikoolis huvihariduse pedagoogi kvalifikatsiooni. Lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia kaasaegse tantsu õpetajate 3 aatase kooli. Lisaks läbinud hulgaliselt erinevaid tantsukoolitusi.

Juhtinud 14 aastat Võru tantsukooli. Olnud mitmetel Tallinna üldtantsupidudel naisrühmade  liigijuht (2009 ja 2014). Lavastanud mitmeid etendusi ja maakondlikke tantsupidusid. Aidanud üle kahekümne aasta korraldada Võru pärimustantsu festivali ja mitmeid muid kultuuriüritusi.

Momendil töötab soojusettevõttes Danpower Eesti AS müügi- ja kliendisuhete juhina.

Maire on kahe lapse ema.

Maire on positiivne, ettevõtlik ja abivalmis. Peale tantsimise peab lugu oma lähedastest,  sportlikust eluviisist, tervislikust toitumisest, aiandusest, lugemisest, loodusest, reisimisest ja loomulikult Eestimaast ja eestlastest.

 

 

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s